Šis 2.5 TD MT (143 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Rap Cab pickup 2-doors, ko Ford ražoja no 2007 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 63litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 860km |
| Degviela | Dīzelis |
| Maksimālais ātrums | 158km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Darba tilpums | 2499cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 143bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 500RPM |
| Maksimālais griezes moments | 330Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 5075mm |
| Platums | 1715mm |
| Augstums | 1620mm |
| Garenbāze | 2985mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1445mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1450mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1675kg |
| Pilnā masa | 2885kg |
| Darba tilpums | 1210kg |
| Permitted road-train weight | 4485kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1753x1456x457mm |
| Loading height | 671mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 12.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.