Šis 2.5 MT 4x4 (166 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Double Cab pickup 4-doors, ko Ford ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 900km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Darba tilpums | 2488cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 166bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 226Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5359mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1815mm |
| Garenbāze | 3220mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1560mm |
| Klīrenss | 229mm |
| Pašmasa | 2048kg |
| Pilnā masa | 3200kg |
| Darba tilpums | 1152kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1480/1850kg |
| Permitted road-train weight | 5950kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 1549x1560x511mm |
| Loading height | 835mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 16.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.7 litri / 100km |
| Vidējais | 13 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.