Šis 2.2 TD 5MT 4x4 (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Single Cab pickup 2-doors, ko Ford ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.1litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Darba tilpums | 2198cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 700RPM |
| Maksimālais griezes moments | 285Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500up to 2 500 RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 94.6mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Sēdvietas | 2 |
|---|---|
| Garums | 5389mm |
| Platums | 1850mm |
| Augstums | 1815mm |
| Garenbāze | 3220mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1560mm |
| Klīrenss | 233mm |
| Pašmasa | 1791kg |
| Pilnā masa | 3200kg |
| Darba tilpums | 1409kg |
| Priekšējās/aizmugurējās ass slodze | 1480/1850kg |
| Permitted road-train weight | 5950kg |
| Kravas nodalījums (G × P × A) | 2317x1560x511mm |
| Loading height | 835mm |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 9.3 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.