Šis 2.0 TDCi DPF MT (115 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Minivens, ko Ford ražoja no 2010 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 15 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Minivens |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1884mm |
| Garums | 4768mm |
| Augstums | 1658mm |
| Garenbāze | 2850mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1589mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 285litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2000litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1605mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1590kg |
| Pilnā masa | 2505kg |
| Darba tilpums | 915kg |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
|---|---|
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 115bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 3 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 300Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1500RPM |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Degviela | Dīzelis |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 182km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 970 to 1 430km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Pilsētā | 8.3 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 6.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.