Šis 2.4 AT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks, ko Ford ražoja no 1992 līdz 1994. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1760mm |
| Garums | 4669mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2761mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1477mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 440litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1500mm |
| Pašmasa | 1325kg |
| Pilnā masa | 1850kg |
| Darba tilpums | 525kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1350litre |
| Permitted road-train weight | 3700kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2394cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 182Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3500RPM |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 71.99mm |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 186km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.9second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 800km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Trailing arms, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.6 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.