Šis 1.3 MT (60 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks (5 durvis), ko Ford ražoja no 1982 līdz 1987. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 13 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4390mm |
| Platums | 1701mm |
| Augstums | 1409mm |
| Garenbāze | 2608mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1452mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1468mm |
| Klīrenss | 130mm |
| Pašmasa | 982kg |
| Pilnā masa | 1482kg |
| Darba tilpums | 500kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 408litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1195litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1294cm3 |
| Dzinēja jauda | 60bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 700RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Carburetor |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 77mm |
| Virzuļa gājiens | 66mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 99Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3100RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 152km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 16.7second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10m |
| Priekšējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring |
| Aizmugurējā piekare | Independent, Spring |
| Vidējais | 8.9 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.