Šis 4.2 AT 4WD (273 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko GMC ražoja no 2001 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 16 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 15.7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 71litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 450km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 156km/h |
| Darba tilpums | 4157cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 273bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 373Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 6 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 102mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4866mm |
| Platums | 1897mm |
| Augstums | 1826mm |
| Garenbāze | 2869mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1603mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1576mm |
| Pašmasa | 2130kg |
| Pilnā masa | 2608kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1128litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2268litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 18.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.