Šis 4.3 AT (192 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Crossover 3-doors, ko GMC ražoja no 1994 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4503mm |
| Platums | 1722mm |
| Augstums | 1648mm |
| Garenbāze | 2532mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1397mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1397mm |
| Klīrenss | 203mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1877litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 855litre |
| Pašmasa | 1678kg |
| Pilnā masa | 2018kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 4300cm3 |
| Dzinēja jauda | 192bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 4 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 101mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 339Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2800RPM |
| Degviela | 80 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 19.1litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 76litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.1second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13.7litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 400 to 720km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Strut |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 22.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.6 litri / 100km |
| Vidējais | 16.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.