Šis 5.3 AT (320 hp) dzinējs tika uzstādīts GMT900 Apvidus auto, ko GMC ražoja no 2006 līdz 2014. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 19 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 9 |
| Garums | 5131mm |
| Platums | 2007mm |
| Augstums | 1953mm |
| Garenbāze | 2946mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1732mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1702mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 5084litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1708litre |
| Pašmasa | 2390kg |
| Pilnā masa | 3220kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5328cm3 |
| Dzinēja jauda | 320bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 461Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 98litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 700 to 980km |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.