Šis 2.2 MT 4X4 (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation G5 pickup 4-doors, ko Great Wall ražoja no 2005 līdz 2009. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2237cm3 |
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5280mm |
| Platums | 1750mm |
| Augstums | 1800mm |
| Garenbāze | 3380mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1450mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1430mm |
| Klīrenss | 260mm |
| Pašmasa | 1620kg |
| Pilnā masa | 2430kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 140km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 15litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | to 500km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Ārpus pilsētas | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Vidējais | 18 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.