Šis 2.0 MT 4x4 (116 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [2-й Restyling] Apvidus auto, ko Great Wall ražoja no 2013 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Izmešu standarts | EURO IV |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Degviela | 92 RON |
| Degvielas tvertnes tilpums | 74litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 840km |
| Pilnā masa | 2305kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1905kg |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2020litre |
| Klīrenss | 240mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 420litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Augstums | 1745mm |
| Garums | 4650mm |
| Platums | 1800mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Darba tilpums | 400kg |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 175Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Dzinēja jauda | 116bhp |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500up to 3 000 RPM |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.6 litri / 100km |
| Vidējais | 12.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.