Šis 2.4 MT 4WD (126 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Great Wall ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1810mm |
| Garums | 4649mm |
| Augstums | 1735mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 810litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2074litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 240mm |
| Pašmasa | 1880kg |
| Pilnā masa | 2280kg |
| Darba tilpums | 475kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2378cm3 |
| Dzinēja jauda | 126bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 205Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2500up to 3 000 RPM |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 100mm |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 650 to 850km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Apgriešanās rādiuss | 12.4m |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.