Šis 2.0 MT 4WD (122 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Great Wall ražoja no 2005 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas tvertnes tilpums | 74litre |
|---|---|
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Degviela | 95 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 840km |
| Pilnā masa | 2305kg |
|---|---|
| Pašmasa | 1830kg |
| Klīrenss | 200mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Augstums | 1775mm |
| Garums | 4620mm |
| Platums | 1800mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2020litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 206litre |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
|---|---|
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 185Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Dzinēja jauda | 122bhp |
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.6 litri / 100km |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.