Šis 1.5 MT (94 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Great Wall ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 138Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1497cm3 |
| Dzinēja jauda | 94bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 73.5mm |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3961mm |
| Platums | 1728mm |
| Augstums | 1617mm |
| Garenbāze | 2383mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1459mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1445mm |
| Klīrenss | 230mm |
| Pašmasa | 1181kg |
| Pilnā masa | 1481kg |
| Darba tilpums | 300kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 337litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1251litre |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 690km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Spring, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 9.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.8 litri / 100km |
| Vidējais | 9.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.