Šis 1.3 MT (87 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Great Wall ražoja no 2008 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 115Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1342cm3 |
| Dzinēja jauda | 87bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200up to 5 200 RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 3548mm |
| Platums | 1580mm |
| Augstums | 1544mm |
| Garenbāze | 2299mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1370mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1362mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Pašmasa | 1015kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 860litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 206litre |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 35litre |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Degviela | 95 RON |
| Vidējais | 6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.