Šis 2.2 MT (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Great Wall ražoja no 2004 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 2237cm3 |
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3200RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4860mm |
| Platums | 1725mm |
| Augstums | 1820mm |
| Garenbāze | 2615mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 1640kg |
| Pilnā masa | 2085kg |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 160km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 64litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 530 to 750km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 20second |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 14.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.2 litri / 100km |
| Vidējais | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.