Šis 2.2 MT (105 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Pickup, ko Great Wall ražoja no 2008 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Pickup |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5135mm |
| Platums | 1690mm |
| Augstums | 1705mm |
| Garenbāze | 3025mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1430mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1420mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Pašmasa | 1510kg |
| Pilnā masa | 2335kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2237cm3 |
| Dzinēja jauda | 105bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400up to 2 800 RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 430 to 670km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pilsētā | 16.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 10.8 litri / 100km |
| Vidējais | 12.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.