Šis 1.5 CVT (106 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Great Wall ražoja no 2010 līdz 2016. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
|---|---|
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring, Stabilizer bar |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
| Dzinēja jauda | 106bhp |
|---|---|
| Darba tilpums | 1497cm3 |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Maksimālais griezes moments | 138Nm |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000up to 4 500 RPM |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 510litre |
|---|---|
| Klīrenss | 155mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1457mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1471mm |
| Garenbāze | 2610mm |
| Augstums | 1480mm |
| Pilnā masa | 1520kg |
| Pašmasa | 1145kg |
| Garums | 4452mm |
| Platums | 1705mm |
| Sēdvietas | 5 |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Min. bagāžnieka tilpums | 510litre |
| Darba tilpums | 375kg |
| Izmešu standarts | EURO IV |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Degviela | 92 RON |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.4litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.2litre |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 560 to 630km |
| Pilsētā | 8.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.2 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.