Šis 2.2 MT 4WD (106 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Pickup, ko Great Wall ražoja no 2011 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.9litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8.2litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 640 to 850km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 157km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 15second |
| Darba tilpums | 2237cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 106bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 190Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2400up to 2 800 RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 91mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 5040mm |
| Platums | 1800mm |
| Augstums | 1730mm |
| Garenbāze | 3050mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1525mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Pašmasa | 1840kg |
| Pilnā masa | 2500kg |
| Darba tilpums | 660kg |
| Virsbūves tips | Pickup |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Wishbone, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Dependent, Spring |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Pilsētā | 13.1 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.8 litri / 100km |
| Vidējais | 11.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.