Šis 1.3 MT (79 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Hečbeks, ko Hafei ražoja no 2004 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 150km/h |
| Darba tilpums | 1302cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 79bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 88Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3588mm |
| Platums | 1563mm |
| Augstums | 1533mm |
| Garenbāze | 2335mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1360mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1355mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 900kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 5.4 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.