Šis 1.3 MT (92 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Haima ražoja no 2009 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.7litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 45litre |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Darba tilpums | 1332cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 92bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 126Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 75.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 9.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 3890mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1480mm |
| Garenbāze | 2500mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1460mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1445mm |
| Klīrenss | 155mm |
| Pašmasa | 1055kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1020litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.