Šis 1.8 MT (112 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Haima ražoja no 2010 līdz 2013. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4466mm |
| Platums | 1730mm |
| Augstums | 1474mm |
| Garenbāze | 2607mm |
| Klīrenss | 145mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 468litre |
| Pašmasa | 1284kg |
| Pilnā masa | 1665kg |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1460mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1484mm |
| Darba tilpums | 381kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 468litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1839cm3 |
| Dzinēja jauda | 112bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 160Nm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
|---|---|
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 14.3second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Degviela | 92 RON |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 540 to 870km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Pilsētā | 12.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.