Šis 2.0 MT (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Haima ražoja no 2012 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4421mm |
| Platums | 1830mm |
| Augstums | 1740mm |
| Garenbāze | 2619mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 453litre |
| Pašmasa | 1435kg |
| Pilnā masa | 1810kg |
| Darba tilpums | 375kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 453litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1995cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 180Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Maksimālais ātrums | 165km/h |
|---|---|
| Degviela | 92 RON |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 61litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 490 to 870km |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Pilsētā | 15 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 10.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.