Šis 1.5 CVT (112 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Sedans, ko Haima ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.5litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 44litre |
| Degviela | 92 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 170km/h |
| Darba tilpums | 1497cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 112bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 147Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.5m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4545mm |
| Platums | 1737mm |
| Augstums | 1795mm |
| Garenbāze | 2600mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1455mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1210kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 450litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 7.8 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.