Šis 3.0 AT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Holden ražoja no 1991 līdz 1996. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4725mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1550mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1500mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 517litre |
| Pašmasa | 1450kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 517litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2959cm3 |
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 82mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 264Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Degviela | 80 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 210km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 13.2 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.