Šis 1.4 AT (90 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Hečbeks, ko Holden ražoja no 1997 līdz 2000. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 125Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1389cm3 |
| Dzinēja jauda | 90bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3741mm |
| Platums | 1608mm |
| Augstums | 1420mm |
| Garenbāze | 2443mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1387mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1388mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1050litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 260litre |
| Pašmasa | 1420kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 180km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 46litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.9litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 1 000km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 9.5 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.5 litri / 100km |
| Vidējais | 7.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.