Šis 5.0 MT (248 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Sedans, ko Holden ražoja no 1990 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 12 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 13litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Degviela | 80 RON |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Darba tilpums | 4987cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 248bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 600RPM |
| Maksimālais griezes moments | 400Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3800RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 102mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4861mm |
| Platums | 1794mm |
| Augstums | 1448mm |
| Garenbāze | 2731mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1491mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1491mm |
| Pašmasa | 1400kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 443litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 443litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Vidējais | 15.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.