Šis 1.5 MT AWD (100 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Hečbeks, ko Holden ražoja no 2001 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 3625mm |
| Platums | 1640mm |
| Augstums | 1605mm |
| Garenbāze | 2360mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1420mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1405mm |
| Klīrenss | 180mm |
| Pašmasa | 1000kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1490cm3 |
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 78mm |
| Virzuļa gājiens | 78mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 138Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 41litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 820km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pilsētā | 7.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.