Šis 3.2 MT 4WD (205 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Holden ražoja no 1998 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4680mm |
| Platums | 1785mm |
| Augstums | 1690mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1520mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1790litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 245litre |
| Pašmasa | 1785kg |
| Pilnā masa | 2450kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3165cm3 |
| Dzinēja jauda | 205bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 400RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 93mm |
| Virzuļa gājiens | 77mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 290Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 192km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 17litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 80litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 800km |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Pilsētā | 20.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.