Šis 5.7 MT (329 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation Kupeja, ko Holden ražoja no 2001 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4790mm |
| Platums | 1840mm |
| Augstums | 1400mm |
| Garenbāze | 2790mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1560mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1575mm |
| Klīrenss | 125mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Pašmasa | 1640kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 370litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 5665cm3 |
| Dzinēja jauda | 329bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 600RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 8 |
| Cilindra diametrs | 99mm |
| Virzuļa gājiens | 92mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 460Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 275km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 5.5second |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 940km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 11.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.