Šis 3.8 AT VH (233 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Sedans, ko Holden ražoja no 1990 līdz 2006. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 5 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 5237mm |
| Platums | 1847mm |
| Augstums | 1459mm |
| Garenbāze | 2939mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1559mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1577mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 541litre |
| Pašmasa | 1720kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 541litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 3791cm3 |
| Dzinēja jauda | 233bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Pārpildes tips | Compressor |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 96mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Maksimālais griezes moments | 375Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 225km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 75litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 940km |
| Priekšējā piekare | Strut |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Pilsētā | 15.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.