Šis 6.5 AT (195 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Holden ražoja no 1998 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 17litre |
|---|---|
| Degvielas tvertnes tilpums | 158litre |
| Degviela | Dīzelis |
| Darba tilpums | 6473cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 195bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 3 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 430Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 1800RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Aizmugurējo riteņu piedziņa |
| Sēdvietas | 9 |
|---|---|
| Garums | 5588mm |
| Platums | 1956mm |
| Augstums | 1880mm |
| Garenbāze | 3340mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1615mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1640mm |
| Pašmasa | 2326kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1345litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 4235litre |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Vidējais | 19.5 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.