Šis 2.2 MT (141 hp) dzinējs tika uzstādīts B Sedans, ko Holden ražoja no 1997 līdz 2003. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 2 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Sedans |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4477mm |
| Platums | 1707mm |
| Augstums | 1425mm |
| Garenbāze | 2637mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1464mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1458mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Pašmasa | 1359kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 500litre |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 2198cm3 |
| Dzinēja jauda | 141bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | from 5 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Iesmidzinātāji |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 200Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4000RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9second |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 60litre |
| Priekšējā piekare | Helical springs |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Helical springs |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Vidējais | 9.6 litri / 100km |
|---|
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.