Šis 2.2 AT (132 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation [Restyling] Kupeja, ko Honda ražoja no 1996 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.5litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.4litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 65litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 620 to 940km |
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 193km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.6second |
| Darba tilpums | 2156cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 132bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 5 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 188Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 85mm |
| Virzuļa gājiens | 95mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4675mm |
| Platums | 1780mm |
| Augstums | 1390mm |
| Garenbāze | 2715mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1475mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1480mm |
| Klīrenss | 160mm |
| Pašmasa | 1325kg |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, Double wishbone, Dampers, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 11.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.