Šis 1.7 MT (125 hp) dzinējs tika uzstādīts 7 generation Kupeja, ko Honda ražoja no 2000 līdz 2005. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 153Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1668cm3 |
| Dzinēja jauda | 125bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 75mm |
| Virzuļa gājiens | 94.4mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4438mm |
| Platums | 1695mm |
| Augstums | 1399mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1470mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1470mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 441litre |
| Pašmasa | 1162kg |
| Pilnā masa | 1590kg |
| Darba tilpums | 428kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 441litre |
| Permitted road-train weight | 2790kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 201km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 6.7litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 8.8litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 570 to 910km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.6second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.6m |
| Pilsētā | 10.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6.6 litri / 100km |
| Vidējais | 8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.