Šis 1.4 MT (100 hp) dzinējs tika uzstādīts 8 generation [2-й Restyling] Hečbeks (5 durvis), ko Honda ražoja no 2010 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 127Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 1339cm3 |
| Dzinēja jauda | 100bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 73mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4255mm |
| Platums | 1765mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 2635mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1504mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 485litre |
| Pašmasa | 1157kg |
| Pilnā masa | 1650kg |
| Darba tilpums | 493kg |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1352litre |
| Permitted road-train weight | 3050kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 177km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 13second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5.9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 680 to 1 000km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.2m |
| Pilsētā | 8.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 6 litri / 100km |
| Vidējais | 7.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.