Šis 1.8 AT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts 8 generation [Restyling] Hečbeks (5 durvis), ko Honda ražoja no 2007 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Hečbeks |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1760mm |
| Garums | 4250mm |
| Augstums | 1460mm |
| Garenbāze | 2635mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 485litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1510mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1352litre |
| Pašmasa | 1324kg |
| Pilnā masa | 1800kg |
| Darba tilpums | 476kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1799cm3 |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 174Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 87.3mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4300RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 205km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 5.8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 500 to 860km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7 litri / 100km |
| Vidējais | 8.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.