Šis 2.0 MT (197 hp) dzinējs tika uzstādīts 8 generation [Restyling] Si coupe, ko Honda ražoja no 2007 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 13.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.8litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 380 to 680km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 220km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 7.6second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 197bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 188Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 6100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4458mm |
| Platums | 1750mm |
| Augstums | 1397mm |
| Garenbāze | 2649mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1499mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1526mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.8 litri / 100km |
| Vidējais | 13 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.