Šis 1.4 CVT (95 hp) dzinējs tika uzstādīts 8 generation Hybrid sedan 4-doors, ko Honda ražoja no 2005 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 5.2litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 4.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 960 to 1 160km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 185km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.1second |
| Darba tilpums | 1339cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 95bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 123Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4600RPM |
| Dzinēja tips | Hibrīds |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 73mm |
| Virzuļa gājiens | 80mm |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4488mm |
| Platums | 1753mm |
| Augstums | 1435mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1500mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
| Pašmasa | 1300kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 350litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 350litre |
| Virsbūves tips | Sedans |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 6.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.6 litri / 100km |
| Vidējais | 6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.