Šis 2.0 MT (201 hp) dzinējs tika uzstādīts 8 generation Type-R hatchback 3-doors, ko Honda ražoja no 2005 līdz 2008. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 12.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9.1litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 390 to 710km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO IV |
| Maksimālais ātrums | 235km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 6.6second |
| Darba tilpums | 1998cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 201bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 800RPM |
| Maksimālais griezes moments | 193Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5600RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 86mm |
| Virzuļa gājiens | 86mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4250mm |
| Platums | 1760mm |
| Augstums | 1445mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1505mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1530mm |
| Klīrenss | 140mm |
| Pašmasa | 1238kg |
| Pilnā masa | 1700kg |
| Darba tilpums | 362kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 485litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1352litre |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 15.2 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.4 litri / 100km |
| Vidējais | 10.9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.