Šis 2.4 MT (205 hp) dzinējs tika uzstādīts 9 generation [Restyling] Si coupe 2-doors, ko Honda ražoja no 2013 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Kupeja |
|---|---|
| Sēdvietas | 4 |
| Garums | 4519mm |
| Platums | 1753mm |
| Augstums | 1397mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1499mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1521mm |
| Klīrenss | 157mm |
| Pašmasa | 1249kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 331litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 331litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.7litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 7.6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 9litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 470 to 660km |
| Degviela | 95 RON |
| Darba tilpums | 2354cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 205bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 7 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 237Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4400RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 99mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12.8 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.1 litri / 100km |
| Vidējais | 10.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.