Šis 1.6 i-DTEC MT (120 hp) dzinējs tika uzstādīts 9 generation Hečbeks (5 durvis), ko Honda ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 4 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 4litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 3.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 3.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 50litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 1 250 to 1 520km |
| Degviela | Dīzelis |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 207km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.5second |
| Darba tilpums | 1597cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 120bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 300Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 2000RPM |
| Dzinēja tips | Dīzelis |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Common Rail |
| Pārpildes tips | Turbokompresors |
| Starpdzesētājs | Jā |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 76mm |
| Virzuļa gājiens | 88mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 11.3m |
| Sēdvietas | 5 |
|---|---|
| Garums | 4300mm |
| Platums | 1770mm |
| Augstums | 1440mm |
| Garenbāze | 2595mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1540mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1540mm |
| Klīrenss | 150mm |
| Pašmasa | 1381kg |
| Pilnā masa | 1870kg |
| Darba tilpums | 489kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 477litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1378litre |
| Permitted road-train weight | 3310kg |
| Virsbūves tips | Hečbeks |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | semi dependent, Torsion beam |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 4.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 3.8 litri / 100km |
| Vidējais | 4.1 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.