Šis 2.0 MT 4WD (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Honda ražoja no 1998 līdz 2001. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 8 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1750mm |
| Garums | 4520mm |
| Augstums | 1675mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1535mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 445litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1535mm |
| Klīrenss | 200mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 670litre |
| Pašmasa | 1410kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1972cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Maksimālais griezes moments | 184Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 84mm |
| Virzuļa gājiens | 89mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4500RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 173km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 11.4litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 8litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 10.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 510 to 730km |
| Izmešu standarts | EURO II |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 11.3second |
| Priekšējā piekare | Independent, Torsion, Double wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Trumuļa |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pilsētā | 13.7 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 9.6 litri / 100km |
| Vidējais | 12.7 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.