Šis 2.0 MT 4WD (150 hp) dzinējs tika uzstādīts 3 generation [Restyling] Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2009 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 9 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Platums | 1820mm |
| Garums | 4570mm |
| Augstums | 1675mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 524litre |
| Klīrenss | 185mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1532litre |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Pašmasa | 1499kg |
| Pilnā masa | 2050kg |
| Darba tilpums | 551kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 150bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Maksimālais griezes moments | 192Nm |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 96.9mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4200RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.5litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.9litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 840km |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.8m |
| Pilsētā | 12.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 8.3 litri / 100km |
| Vidējais | 9.8 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.