Šis 2.0 AT 4WD (155 hp) dzinējs tika uzstādīts 4 generation Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2012 līdz 2015. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 11 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4570mm |
| Platums | 1820mm |
| Augstums | 1685mm |
| Garenbāze | 2620mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1565mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1565mm |
| Klīrenss | 170mm |
| Min. bagāžnieka tilpums | 589litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1669litre |
| Pašmasa | 1513kg |
| Pilnā masa | 2100kg |
| Darba tilpums | 587kg |
| Permitted road-train weight | 3600kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1997cm3 |
| Dzinēja jauda | 155bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 500RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 96.9mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 192Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4300RPM |
| Degviela | 92 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 182km/h |
| Degvielas tvertnes tilpums | 58litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.5litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 580 to 970km |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.3second |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 12 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.2 litri / 100km |
| Vidējais | 9 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.