Šis 2.4 CVT AWD (186 hp) dzinējs tika uzstādīts 5 generation Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2016 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4586mm |
| Platums | 1855mm |
| Augstums | 1689mm |
| Garenbāze | 2660mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1598mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1613mm |
| Klīrenss | 208mm |
| Pašmasa | 1586kg |
| Pilnā masa | 2130kg |
| Darba tilpums | 544kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 1110litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 2146litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 57litre |
|---|---|
| Degviela | 92 RON |
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 10.3litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.3litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 7.8litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 550 to 900km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 10.2second |
| Darba tilpums | 2356cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 186bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 400RPM |
| Maksimālais griezes moments | 244Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3900RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Tiešā iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 87mm |
| Virzuļa gājiens | 99.1mm |
| Ātrumkārba | Continuously variable transmission (CVT) |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11m |
| Priekšējā piekare | Independent, MacPherson Struts |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 12.4 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.6 litri / 100km |
| Vidējais | 9.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.