Šis 1.5 MT (114 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Kupeja, ko Honda ražoja no 2010 līdz 2017. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 1 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 6.1litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 4.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 5litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 40litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 660 to 910km |
| Degviela | 95 RON |
| Izmešu standarts | EURO V |
| Maksimālais ātrums | 200km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 9.9second |
| Darba tilpums | 1497cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 114bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 000RPM |
| Maksimālais griezes moments | 145Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4800RPM |
| Dzinēja tips | Hibrīds |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 4 |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Cilindra diametrs | 73mm |
| Virzuļa gājiens | 89.4mm |
| Ātrumkārba | Manuālā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 6 |
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.8m |
| Sēdvietas | 4 |
|---|---|
| Garums | 4080mm |
| Platums | 1740mm |
| Augstums | 1395mm |
| Garenbāze | 2425mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1520mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1500mm |
| Klīrenss | 135mm |
| Pašmasa | 1147kg |
| Pilnā masa | 1522kg |
| Darba tilpums | 375kg |
| Min. bagāžnieka tilpums | 225litre |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 401litre |
| Virsbūves tips | Kupeja |
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts, Stabilizer bar |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Torsion, Stabilizer bar |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 7.9 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 5.7 litri / 100km |
| Vidējais | 6.5 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.