Šis 3.9 AT (180 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Crossover 5-doors, ko Honda ražoja no 1993 līdz 1998. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 18.3litre |
|---|---|
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 12.1litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 16.3litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 81litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 440 to 670km |
| Degviela | 95 RON |
| Maksimālais ātrums | 167km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12.5second |
| Darba tilpums | 3947cm3 |
|---|---|
| Dzinēja jauda | 180bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 4 750RPM |
| Maksimālais griezes moments | 312Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 3100RPM |
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru skaits | 8 |
| Vārstu skaits cilindrā | 2 |
| Cilindra diametrs | 94mm |
| Virzuļa gājiens | 71.1mm |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Pārnesumu skaits | 4 |
| Dzenošie riteņi | Visu riteņu piedziņa (AWD) |
| Apgriešanās rādiuss | 11.9m |
| Sēdvietas | 7 |
|---|---|
| Garums | 4535mm |
| Platums | 1800mm |
| Augstums | 1950mm |
| Garenbāze | 2540mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1485mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1485mm |
| Klīrenss | 240mm |
| Pašmasa | 1970kg |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
| Priekšējā piekare | Axle, Spring |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Axle, Spring |
| Priekšējās bremzes | Diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 22 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 14.5 litri / 100km |
| Vidējais | 19.6 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.