Šis 1.8 AT (140 hp) dzinējs tika uzstādīts 2 generation Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2007 līdz 2010. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 3 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 7 |
| Garums | 4285mm |
| Platums | 1775mm |
| Augstums | 1669mm |
| Garenbāze | 2700mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1515mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1505mm |
| Klīrenss | 185mm |
| Pašmasa | 1410kg |
| Dzinēja tips | Benzīns |
|---|---|
| Darba tilpums | 1799cm3 |
| Dzinēja jauda | 140bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 300RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | Rindas |
| Cilindru skaits | 4 |
| Cilindra diametrs | 81mm |
| Virzuļa gājiens | 87.3mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Maksimālais griezes moments | 174Nm |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 4300RPM |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 175km/h |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 8.6litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 55litre |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 9.2litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 6.6litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 600 to 830km |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 12second |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Priekšējo riteņu piedziņa |
| Apgriešanās rādiuss | 10.6m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
|---|---|
| Priekšējā piekare | MacPherson Struts |
| Aizmugurējā piekare | Double wishbone |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Pilsētā | 11 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 7.9 litri / 100km |
| Vidējais | 10.3 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.