Šis 3.5 AT (275 hp) dzinējs tika uzstādīts 1 generation Apvidus auto, ko Honda ražoja no 2009 līdz 2012. Papildus šim dzinējam šai virsbūvei bija pieejami arī 0 citi dzinēji — to tehniskie dati un degvielas ekonomija pieejami, noklikšķinot uz virsbūves nosaukuma lapas augšdaļā.
| Maksimālais griezes moments | 339Nm |
|---|---|
| Dzinēja tips | Benzīns |
| Darba tilpums | 3471cm3 |
| Dzinēja jauda | 275bhp |
| Apgriezieni pie maksimālās jaudas | to 6 200RPM |
| Iesmidzināšanas tips | Daudzpunktu iesmidzināšana |
| Cilindru izvietojums | V-type |
| Cilindru skaits | 6 |
| Cilindra diametrs | 89mm |
| Virzuļa gājiens | 93mm |
| Vārstu skaits cilindrā | 4 |
| Apgriezieni pie maksimālā griezes momenta | 5000RPM |
| Virsbūves tips | Apvidus auto |
|---|---|
| Sēdvietas | 5 |
| Garums | 4999mm |
| Platums | 1900mm |
| Augstums | 1560mm |
| Garenbāze | 2797mm |
| Priekšējā šķērsbāze | 1648mm |
| Aizmugurējā šķērsbāze | 1648mm |
| Klīrenss | 205mm |
| Maks. bagāžnieka tilpums | 1452litre |
| Min. bagāžnieka tilpums | 457litre |
| Pašmasa | 1846kg |
| Pilnā masa | 2300kg |
| Darba tilpums | 464kg |
| Degviela | 95 RON |
|---|---|
| Maksimālais ātrums | 190km/h |
| Paātrinājums (0–100 km/h) | 8.9second |
| Degvielas patēriņš pilsētā uz 100 km | 14.7litre |
| Degvielas patēriņš ārpus pilsētas uz 100 km | 10.4litre |
| Jauktais degvielas patēriņš uz 100 km | 11.2litre |
| Degvielas tvertnes tilpums | 70litre |
| Nobraukums ar pilnu tvertni | from 480 to 670km |
| Priekšējā piekare | Independent, Multi wishbone |
|---|---|
| Aizmugurējā piekare | Independent, Multi wishbone |
| Priekšējās bremzes | Ventilējamā diska |
| Aizmugurējās bremzes | Diska |
| Ātrumkārba | Automātiskā |
|---|---|
| Dzenošie riteņi | Four wheel drive (4WD) |
| Apgriešanās rādiuss | 12m |
| Pārnesumu skaits | 5 |
| Pilsētā | 17.6 litri / 100km |
|---|---|
| Ārpus pilsētas | 12.5 litri / 100km |
| Vidējais | 13.4 litri / 100km |
Aplēsts no oficiālajiem rādītājiem. Faktiskais patēriņš atšķiras atkarībā no braukšanas stila un apstākļiem.